חברת ניקיון מקצועית למשרדים, חברות, עסקים ומוסדות
מגוון שירותי ניקיון כולל פוליש, ניקוי שטיחים, רהיטים ועוד
שירותי אחזקה משלימים כגון: גינון, הדברה, אינסטלציה
ניתן להזמין חיטוי נגד קורונה (באישור משרד הבריאות)
שעות עבודה גמישות כולל בשעות הערב עם מפתח
מחיר הוגן, מחוייבות לשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 לפרטים והצעת מחיר חייגו 1-700-700-778

 או מלאו הפרטים ונחזור בהקדם:

  תפיסת העולם שלנו

  גם אם שירותי הניקיון נראים כמובנים מאליו, אנחנו כספקי השירות מתייחסים אליהם במלוא כובד הראש. משרד נקי ומטופח חשוב מאוד לך, ללקוחות שלך ולעובדים שלך. צוותי הניקיון שלנו נבחרים בקפידה תוך בקרה קבועה של מנהלים על איכות העבודה. ככל שמתאפשר אנו מעדיפים צוותי ניקיון קבועים למקום מסויים עם תגבור בשעת הצורך.אנו מקפידים על שימוש בחומרי וכלי ניקוי בהתאמה למשטחים ולמוצרים על מנת לוודא תוצאה אופטימלית וכמובן לא לגרום לנזק כלשהוא (לדוגמא לרהיטים יקרים או למסכי מחשב וכו'). העבודה מתוכננת בשאיפה למנוע ככל שניתן הפרעה לעבודה השוטפת. אנחנו מאמינים בעצמנו, אתם מוזמנים לנסות אותנו.

  אחדות ניקיון ואחזקות. מקצוענות ללא פשרות.

  ניקוי שטיחים

  אחדות נקיון ואחזקות

  מכונות שטיפה לחללים גדולים

  השקט שלכם. ההצלחה שלנו

  ניקוי ואחזקת דקים

  עבודה אחראית

  צוותי עבודה מקצועיים לניקוי יסודי של משרדים ומוסדות. מגוון שירותי ניקיון כולל פוליש, ניקוי שטיחים, רהיטים ועוד. אפשרות לשירותים משלימים כגון: גינון, הדברה, אינסטלציה.

  צוותים קבועים לכל משרד/מוסד, תגבור בהתאם לצורך. שעות עבודה גמישות בהתאם לצרכים ולדרישות העסק/חברה. מחיר הוגן, מחוייבות לשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

   לפרטים והצעת מחיר חייגו
  1-700-700-778

   או מלאו הפרטים ונחזור בהקדם:

   תפיסת העולם שלנו

   גם אם שירותי הניקיון נראים כמובנים מאליו, אנחנו כספקי השירות מתייחסים אליהם במלוא כובד הראש. משרד נקי ומטופח חשוב מאוד לך, ללקוחות שלך ולעובדים שלך. צוותי הניקיון שלנו נבחרים בקפידה תוך בקרה קבועה של מנהלים על איכות העבודה. ככל שמתאפר אנו מעדיפים צוותי ניקיון קבועים למקום מסויים עם תגבור בשעת הצורך.
   אנו מקפידים על שימוש בחומרי וכלי ניקוי בהתאמה למשטחים ולמוצרים על מנת לוודא תוצאה אופטימלית וכמובן לא לגרום לנזק כלשהוא (לדוגמא לרהיטים יקרים או למסכי מחשב וכו'). העבודה מתוכננת בשאיפה למנוע ככל שניתן הפרעה לעבודה השוטפת. אנחנו מאמינים בעצמנו, אתם מוזמנים לנסות אותנו.

   אחדות. מקצוענות ללא פשרות!

   ניקוי שטיחים

   מכונות שטיפה לחללים גדולים

   ניקוי ואחזקת דקים

   עבודה אחראית

   השקט שלכם. ההצלחה שלנו

   Call Now Button